Cała prawda o AIDS.txt

(273 KB) Pobierz
Cała prawda o AIDS.
Kilka lat temu skontaktował się ze mnš człowiek umierajšcy na raka. Jego lekarze spisali go na straty.
Powiedzieli mu, że nie było już nic co mogli zrobić, był nieuleczalnie chory. Kiedy już się poznalimy, z jemu tylko znanego powodu postanowił powierzyć mi mroczne tajemnice które poznał, bo karierę spędził w jakich bardzo mrocznych miejscach. Znał czarnš prawdę o naszym najgorszym koszmarze, powiedział: wirus AIDS został stworzony przez człowieka. Celowo. Epidemię AIDS zorganizowano w szczególnym celu i zrealizowano zgodnie z planem.
Jak każdy inny, słyszałem o tej spekulacji. Wiedziałem, że każdego kto się tym zajmował prawdopodobnie uważano za wariata. Jak mógłby kto uwierzyć w takš potwornš fantazję? To nie miało żadnego sensu. Przechodziło wszelkš wyobranię. Ale ten człowiek był przy bardzo zdrowych zmysłach. Był solidnym profesjonalistš, który miał wysokiego szczebla koneksje w kilku krajach. Nie zajmował się spekulacjš. On wiedział o czym mówił.
Znał nazwiska i liczby. Wiedział gdzie wykonano pewne prace. Znał odpowiedzi na pytania. Jak? I dlaczego? Znał wiele szczegółów. Wiedział gdzie szukać pozostałych.
Od tej pory wiele lat spędziłem na szukaniu prawdy o epidemii AIDS. To nie było przyjemne dowiadczenie. Taka jest prawda, której nie mielimy poznać. Miała pozostać tajemnicš.
Na zawsze. Ku mojemu zdziwieniu, odkryłem iż wiele osób naukowcy, lekarze, agenci wywiadu rzšdu, a nawet pewni politycy znajš częci prawdy, i chętnie o tym mówiš, jeli zapewni się im anonimowoć.
Kilku z nich powiedziało o tym publicznie, przede wszystkim dr John Seale w Anglii, ale prasa ogólnie ich zignorowała albo omieszyła. W końcu prasa ma dbać o swojš reputację. Nie chciałaby ryzykować uznaniem jej za wariatów bawišcych się niebezpiecznymi prawdami. Lepiej zaakceptować standardowš mšdroć przekazywanš w dół przez funkcjonariuszy rzšdowych, którzy majš, jak mówi pewien obserwator, płacone by okłamywać amerykański naród.
I to stanowi częć tragedii AIDS. Na wiecie umierajš miliony, i prawdopodobnie umrš kolejne miliony, zanim opinia publiczna nawet dowie się co nam się naprawdę przydarzyło w ostatnich 15 latach i dlaczego. Cała prawda o AIDS odpowiada na te pytania: Jak? I dlaczego? Przedstawiam to dla publicznej wiadomoci. Uważam, że to zainspiruje innych do szukania prawdy. Bo prawda jest naszš jedynš nadziejš.

ROZDZIAŁ 1.
Jest zupełnie prawdopodobne, że epidemia AIDS rozpoczęła się w USA celowo. Niewielu musiałoby wiedzieć o planie, i działania jednej osoby wystarczyłyby do wywołania epidemii. Maksymalna skutecznoć wymagałaby, by wprowadzenie skutecznych rodków zatrzymania wirusa blokowano przez tak długo jak możliwe, poprzez starannie zaplanowanš i stałš kampanię dezinformacji. Szczególnym problemem uwolnienia wirusa jak AIDS jest to, że otwiera puszkę Pandory, ale naiwnie jest wierzyć, że nikt nie chciałby tego zrobić. Dr John Seale, członek Royal College of Medicine, London Journal of the Royal Society of Medicine, wrzesień 1988 (t. 81 s. 537-539)
W trosce o konserwatywnych brytyjskich lekarzy, dr Seale pomniejszył własny wniosek oparty na jego badaniach epidemii AIDS. Co chciał im powiedzieć, w sposób możliwie najłagodniejszy, było to: celowe wprowadzenie wirusa AIDS do ludzkoci jest dokładnie to, co się stało.
Dr Seale był jednym z pierwszych lekarzy który złamał kod milczenia o prawdziwej przyczynie epidemii AIDS. Jego praca uderzyła w brytyjskich lekarzy jak bomba, ale niewielu członków społeczeństwa wiedziało o tej eksplozji. Media zignorowały tę pracę. Skala oszustwa i dezinformacji była zdumiewajšca napisał dr Seale. Wirus ma cechy zdolnego, przebiegłego, ukrytego i nieubłaganego najedcy o możliwociach i chęci zabicia każdego mężczyzny, kobietę i dziecko na ziemi. Rozpowszechnianie się wirusa jest aktywnie wspierane przez tych, którzy chcš zniszczyć nasze społeczeństwo.
O AIDS uwierzylimy w to, do czego już nas uwarunkowano bymy wierzyli przez starannie zaplanowanš i stałš kampanię dezinformacji: że AIDS to naturalna plaga, ale nie martw się, oszczędzi większoć z nas, jeli będziemy się dobrze zachowywać. Uwarunkowano nas bymy uwierzyli, że po wiekach ludzkiego życia, przyroda nagle około 15 lat temu, stworzyła najbardziej miertelnego wirusa od czasów redniowiecznej Czarnej Zarazy i uwolniła go na miliony Afrykańczyków i Brazylijczyków i Haitańczyków i amerykańskich homoseksualistów i narkomanów, i małš, niefortunnš liczbę białych heteroseksualistów, i niewinne ofiary transfuzji skażonej krwi. Uwarunkowano nas bymy uwierzyli, że AIDS jest, że tak powiem, aktem Boga.
Ale tak nie jest. AIDS nie była przypadkiem natury. Natura nie miała nic wspólnego z AIDS. Wirus jest broniš człowieka przeciwko człowiekowi. Jest to broń wojenna, umylnie stworzona w tajnych amerykańskich laboratoriach broni chemicznej i bakteriologicznej [CAB] w Fort Detrick, Maryland i Los Alamos, Nowy Meksyk tej samej placówki rzšdowej gdzie 60 lat temu Ameryka tworzyła bomby atomowe zrzucone na Japonię. Genezę wirusa AIDS można przeledzić jeszcze dalej, do bardzo bogatego i bardzo prywatnego, i praktycznie nieznanego laboratorium naukowego w Cold Spring Harbor, Long Island. Kiedy poznasz prawdę o Cold Spring Harbor, poznasz prawdę o AIDS.
Powiem wam o tym wszystko co wiem. Prawda jest tak przerażajšca, że prawie niemożliwa do uwierzenia: że funkcjonariusze naszego rzšdu, z poparciem najpotężniejszych rodzin na wiecie, mogš być winni ludobójstwa. Ale wyciekło wystarczajšco dużo prawdy żeby przekonać wielu mšdrych badaczy, takich jak dr Seale, by powiedzieli publicznie to czego się dowiedzieli. Na dziwny sposób, prawda o epidemii AIDS nie jest już nawet utrzymywana w takiej tajemnicy. Media postanowiły to zignorować. Na pewno żaden polityk nie omielił się publicznie powiedzieć ani jednego słowa. Ale naukowcy i lekarze i agenci wywiadu rzšdowego i liderzy polityczni na całym wiecie wiedzš o tym co nieco. Oni tylko czekajš by dowiedziała się o tym opinia publiczna.
Tymczasem większoć z nich nie chce mieć nic wspólnego z ujawnieniem prawdy, sš zbyt przerażeni by rozmawiać o tym z kimkolwiek, poza najbardziej zaufanymi przyjaciółmi. Kilku z nich, jak dr Seale, stara się to ujawnić. Każdy naukowiec-biolog, który beznamiętnie badał wirusa i epidemię napisał dr Seale - wie, że ten wirus mógł powstać dzięki rozwojowi nowoczesnej biologii, tak jak bomba atomowa dzięki rozwojowi nowoczesnej fizyki. Większoć naukowców-biologów jeszcze nie pogodziła się z tragicznš prawdš i wypracowała w sobie różne reakcje neurotyczne by sobie z tym radzić. Wielu wypracowało selektywne zaprzeczanie rzeczywistoci i naprawdę nie widzi tego co się dzieje. Większoć która to widzi milczy, ale coraz częciej rozmawiajš prywatnie, choć nadal brakuje im odwagi moralnej by wypowiedzieć się publicznie. Oni wcišż majš nadzieję, że jest to koszmar który zniknie z jutrzejszym witem. Ci którzy doskonale wiedzš co się dzieje, celowo fałszujš dane naukowe by odwrócić uwagę od siebie i swoich kolegów-naukowców z klubu biologii molekularnej.
Lekarze i naukowcy i agenci wywiadu którzy ryzykujš swojš reputację, karierę i życie, by powiedzieć prawdę, sš prawdziwymi bohaterami epidemii AIDS. Jeli kiedykolwiek opinia publiczna dowie się na tyle, by zażšdać zemsty na odpowiedzialnych za AIDS, i zmusi rzšd do zastosowania odpowiednich metod kontroli epidemii, które pomogš ratować tych jeszcze nie zainfekowanych, ich dzieci i wnuki, to oni będš tymi, którzy zapiszš się w historii jako wybawcy większoci, jeli nie całej ludzkoci.
Nie udaję że znam całš historię. Nie wierzę żeby kto kto nie uczestniczył w tworzeniu i szerzeniu AIDS dla starannie wybranych grup znał całš historię. Ale znam jš na tyle, żeby pokazać jej zarys. Może najważniejsze jest to, że AIDS nie wydarzyła się przypadkiem, ani że jej sprawcš nie jest natura. Nie jest też wynikiem szalonego spisku jakiego obłškanego naukowca, czy nawet małej grupy obłškanych naukowców. AIDS była wynikiem trwajšcego przez dziesištki lat programu badawczego prowadzonego w laboratoriach zajmujšcych się broniš chemicznš i bakteriologicznš w tym kraju i w innych. Dla bioršcych w nim udział jest to triumf nauki i odpowied na to co uważajš za najważniejszy problem tej planety: kontrola populacji.
AIDS to idealna broń biologiczna. Można jš ograniczyć z pewnym stopniem sukcesu do pewnych specyficznych grup, a ponieważ okres inkubacji może być dłuższy niż 7 lat, miliony mogš zostać zarażone zanim pierwsza osoba w tym łańcuchu pokaże jakie jej symptomy. Kiedy naprawdę zrozumie się pochodzenie AIDS, zobaczy się, że jest to nie tylko wiarygodne, ale całkowicie logiczne. Skoro nauka była już tak bardzo zaawansowana w biotechnologii, by tworzyć i niszczyć życie przez mikroskopowe manipulacje komórek, stało się nieuchronne wyprodukowanie broni bakteriologicznej, tej plagi, która może zabić każdego mężczyznę, kobietę i dziecko na ziemi. Tak jak nieuniknione było zrzucenie bomb atomowych, kiedy już fizycy potrafili rozbić atom, na toczšcy wojnę wiat.

ROZDZIAŁ 2.
Tajne rzšdowe agencje które produkujš broń biochemicznš majš długš historię kryminalnych zachowań. AIDS to tylko najbardziej zabójczy z ich nikczemnych projektów. 30 lat temu, na poczštku lat 1960, jako element ich programu MK-Ultra dla wymylenia potężnych metod kontroli umysłu, oficerowie z CIA chodzili do barów i na przyjęcia na terenie całej Ameryki, nawet mieli burdel w Bay Area, wyposażony w lustra weneckie i kamery, i do drinków niewinnych ludzi potajemnie dodawali silny nowy narkotyk w fazie testowania. Nazywał się LSD.
Ameryka może dziękować CIA za eksplozję użycia LSD, z całym spustoszeniem i żałobš jakie wywoływali od lat 1960. Nawet nie wznieli się ponad testowanie go na niczego nie podejrzewajšcych oficerach wojskowyc...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin